Ürün Teslimatını Nasıl Yapıyorsunuz ?

Ürün stoklarımızda ise saat 15:30’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. (Toptan satış ise bu süre sipariş hacmine göre değişebilir. Bu durumda sizinle iletişime geçilir.)

Stoklarımızda olmayan ürünlerde imalat süresi Kolyelerde 5-7 gün, Setlerde 7-10 gün, Bileklikler ve Küpelerde 1-3 gün arası sürmektedir. (Toptan satışta bu süre sipariş hacmine göre değişebilir. Bu durumda sizinle iletişime geçilir.)

Ürün İadesi Hakkında Bilgi Verir misiniz ?

Sipariş verdiğiniz ürünleri 7 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerde kargo ücreti tarafınıza ait olacaktır. (Toptan satışlarda ise iade yoktur. Ticari olarak her iki taraf da risk alması gerektiğini düşünmekteyiz.)

Toptan Satışlarda Neden İade Yapamıyorum ?

Toptan satışlarda ticaret kuralları geçerlidir. Tüketici Dernekleri muhattap değil Ticaret Mahkemeleri muhattaptır. Ticari satışlarda ise tarafların anlaşması geçerlidir. Biz firma olarak açıkça beyan ediyoruz ki toptan satışlarda iade hakkı sunmuyoruz. Kusurlu mallarda değişim yapılabilmektedir sadece. Lütfen siparişlerinizi bu şarta dikkat ederek veriniz.